Ekskurzija Mama Postcript běh na lyžích sprint ženy Cap radikalno Žitarice

Sprint na Tour de Ski patřil Svahnové a Svenssonovi. Tři čeští  reprezentanti dosáhli na čtvrtfinále | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Sprint na Tour de Ski patřil Svahnové a Svenssonovi. Tři čeští reprezentanti dosáhli na čtvrtfinále | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Běh na lyžích - XXIV. zimní olympijské hry v Pekingu 2022 | Česká televize

Mistry světa ve sprintu jsou Sundlingová a Klaebo. Čeští běžci na lyžích  skončili ve čtvrtfinále | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Mistry světa ve sprintu jsou Sundlingová a Klaebo. Čeští běžci na lyžích skončili ve čtvrtfinále | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

SP klasické lyžování Livigno 2023 - sprint ❄️ program, výsledky |  BetArena.cz
SP klasické lyžování Livigno 2023 - sprint ❄️ program, výsledky | BetArena.cz

Lyžařka Beranová poprvé pronikla do finále sprintu SP, v Beitostölenu byla  šestá | ČeskéNoviny.cz
Lyžařka Beranová poprvé pronikla do finále sprintu SP, v Beitostölenu byla šestá | ČeskéNoviny.cz

SP v běhu na lyžích 2022/2023: program, výsledky, pořadí ✔️ | BetArena.cz

Čeští běžci na lyžích ztroskotali ve sprintu v Les Rousses ve čtvrtfinále |  ČeskéNoviny.cz
Čeští běžci na lyžích ztroskotali ve sprintu v Les Rousses ve čtvrtfinále | ČeskéNoviny.cz

Běh na lyžích | Český olympijský tým

ZOH 2022 | Běžkařské sprinty ovládli Klaebo a Sundlingová, Češi vypadli ve  čtvrtfinále - iDNES.cz
ZOH 2022 | Běžkařské sprinty ovládli Klaebo a Sundlingová, Češi vypadli ve čtvrtfinále - iDNES.cz

SP v běhu na lyžích 2021/22: Ruka - informace a program

Tour je minulostí, běžci ale zůstávají v Itálii. V Livignu pojedou sprinty  | Běžecké lyžování
Tour je minulostí, běžci ale zůstávají v Itálii. V Livignu pojedou sprinty | Běžecké lyžování

OH Peking 2022: Při sprintu postoupilo pět Čechů do čtvrtfinále, Janatová s  Beranovou dosáhly na nejlepší dvacítku | Běžecké lyžování
OH Peking 2022: Při sprintu postoupilo pět Čechů do čtvrtfinále, Janatová s Beranovou dosáhly na nejlepší dvacítku | Běžecké lyžování

Klaebo a Ribomová ovládli i druhý sprint v SP, Janatová vypadla ve  čtvrtfinále - iDNES.cz
Klaebo a Ribomová ovládli i druhý sprint v SP, Janatová vypadla ve čtvrtfinále - iDNES.cz

Běh na lyžích - technika, závody | BetArena.cz

Sprint ovládli Sundlingová a Klaebo. České naděje končily ve čtvrtfinále –  ČT sport – Česká televize
Sprint ovládli Sundlingová a Klaebo. České naděje končily ve čtvrtfinále – ČT sport – Česká televize

Ve sprintu dvojic se z olympijských titulů radovali Norové a překvapivě  Němky | ČeskéNoviny.cz
Ve sprintu dvojic se z olympijských titulů radovali Norové a překvapivě Němky | ČeskéNoviny.cz

Úvodní sprint klasickou technikou ovládli favorizovaní Fallaová a Klaebo,  Češi nebodovali | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Úvodní sprint klasickou technikou ovládli favorizovaní Fallaová a Klaebo, Češi nebodovali | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

MS Liberec 2009 - Ženy / Muži Team Sprint C (finále) - běh na lyžích -  AtlasCeska.cz
MS Liberec 2009 - Ženy / Muži Team Sprint C (finále) - běh na lyžích - AtlasCeska.cz

Světový pohár v běhu na lyžích – Wikipedie

Týmový sprint v běhu na lyžích v Drážďanech vyhráli Norové a Švédky, Češi  neprošli do finále – ČT sport – Česká televize
Týmový sprint v běhu na lyžích v Drážďanech vyhráli Norové a Švédky, Češi neprošli do finále – ČT sport – Česká televize

ZOH 2022 | Šok ve sprintu dvojic žen. Kralovaly podceňované Němky. Klaebo  potvrdil neskutečnou dominanci - Sport.cz
ZOH 2022 | Šok ve sprintu dvojic žen. Kralovaly podceňované Němky. Klaebo potvrdil neskutečnou dominanci - Sport.cz

Běžkyně na lyžích Beranová se ve sprintu v Beitostölenu probojovala do  finále. Doběhla šestá | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Běžkyně na lyžích Beranová se ve sprintu v Beitostölenu probojovala do finále. Doběhla šestá | iROZHLAS - spolehlivé zprávy